STONA W BUDOWIE
Zapraszamy niebawem do odwiedzenia naszej witryny

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.
Zamknij

Zasady współpracyzasady-współpracy1.jpg

Poniżej znajdą Państwo ogólne zasady współpracy z firmą ConsiliarisTech.

 1. Poznanie potrzeb klienta
  Szczegółowo omawiamy z Klientem jego potrzeby i jego wizję i określamy szczegóły współpracy. Określamy rodzaj strony jaki będzie wykonywany na potrzeby Klienta i podajemy dokładną wycenę za zlecenie oraz ustalamy czas realizacji zlecenia. Wystawiamy ofertę wraz z wyceną do akceptacji Klienta.
 2. Akceptacja oferty
  Klient dokonuje akceptracji oferty i zapłaty zaliczki za zlecenie (20% kwoty). Klient przekazuje materiały niezbędne do wykonania zlecenia (teksty do umieszczenia na stronie).
 3. Wykonanie projektu graficznego strony www
  Projekt przygotowywany jest z należytą strannością, zgodnie z zaleceniami i uwagami Klienta.
 4. Prezentacja wstępna projektu
  Prezentacja projektu odbywa się za pośrednictwa serwera firmy ConsiliarisTech, więc do jego obejrzenia wystarczy dostęp do internetu.
 5. Dokonanie poprawek
  Jeżeli Klient będzie sobie życzył możemy dokonać poprawek w projekcie strony www. W cenę wliczone są 2 poprawki. Jeżeli projekt będzie wymagał dodatkowych zmian zastrzegamy sobie prawo wydłużenia czasu realizacji zlecenia oraz ustalenia kwoty dopłaty za dodatkowe poprawki.
 6. Wykonanie strony www
  Klient dostaje link do serwera tymczasowego na którym umieszczona zostanie strona. Klient może oglądać postępy prac i na bieżąco wnosić uwagi.
 7. Prezentacja końcowa strony www
  Projekt strony dostępny do obejrzenia na serwerze firmy ConsiliarisTech.
 8. Zapłata za zlecenie
  Na podstawie wystawionej faktury pro-forma Klient dokonuje zapłaty za zlecenie.
 9. Przekazanie plików i przeszkolenie z obsługi CMS-a
  Po otrzymaniu wpłaty pliki zostają przekazane Klientowi w dogodnej dla niego formie (udostępniane są na serwerze do ściągnięcia, na płytce lub jeżeli jest taka możliwość wysyłane są mailem) wraz z fakturą za zlecenie.
  W przypadku wyboru strony internetowej z panelem zarządzającym stroną tzw. CMS, wykonywane jest szkolenie dla Klienta z systemu zarządzania treścią strony www.