STONA W BUDOWIE
Zapraszamy niebawem do odwiedzenia naszej witryny

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.
Zamknij

Usługi powiązane

Rejestracja domenydomeny.jpg

Wybranie domeny to jeden z pierwszych kroków do założenia własnej strony www. Element ten jest ważny z punktu widzenia marketingu firmy. Nasza firma pomaga w rejestracji domeny i ustawienia przekierowania na serwer, na którym znajduje się strona internetowa.

Miejsce na serwerze

Nasza firma świadczy usługi związane z użyczeniem miejsca na serwerze na potrzeby strony www. Nasza firma korzysta z serweru wykupionego u wyspecjalizowanego dostawcy. Umieszczenie strony na zewnętrznym serwerze jest korzystnym rozwiązaniem ze względów praktycznych (odpowiednia konfiguracja serwera, pakiet programów, opieka serwisowa, regularne kopie zapasowe oraz utrzymanie w ruchu przez 24h).

Pozycjonowanie strony

Pozycjonowanie stron internetowych to świetny sposób na zwiększenie popularności Twojej firmy. Pozycjonowanie stron polega na tym, aby umieścić swoją stronę pośród pierwszych wyników wyświetlanych przez wyszukiwarki, dla najbardziej popularnych słów kluczowych związanych z tematyką witryny. Proces ten jest złożony, ale efekty są wymierne.

Statystyki strony

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedza twoją stronę, jak na nią się dostali i jak długo na niej przebywali. Najprostrzym sposobem jest podłączenie statystyk do domeny.statystyki1.png

Inne

Masz jakieś inne pomysły na zaistnienie Twojej strony www. My pomożemy Ci to zrealizować!