STONA W BUDOWIE
Zapraszamy niebawem do odwiedzenia naszej witryny

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.
Zamknij

Karty plastikowe

Na rynku istnieje wiele typów kart, których zastosowanie zależy od funkcji jaką mają spełniać. Na codzień stykamy się z zwykłymi kartami, zbliżeniowymi typu MIFARE oraz UNIQ, z paskiem magnetycznym lub układem stykowym, dualne, hybrydowe, których cena i spektrum zastosowania jest zróżnicowane. Nasza firma pomaga w doborze odpowiedniego typu karty do określonego projektu. Dodatkowo oferujemy możliwość przygotowania specjalistycznych apletów na karty typu JavaCard.karty.jpg

Oferujemy przygotowanie oraz ocenę projektu graficznego w zależności od technologii produkcji oraz jej skali. Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie. Zapewniamy wysoką jakość, estetykę, oryginalność i dopracowanie w najdrobnieszych szczegółach. Więcej informacji o projektach graficznych znajdą Państwo tutaj.