STONA W BUDOWIE
Zapraszamy niebawem do odwiedzenia naszej witryny

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.
Zamknij

Programy

Nasza firma oferuje oprogramowanie szyte na miarę. Zajmujemy się głównie obsługą kart elektronicznych oraz durkarek do kart plastikowych. Nasze rozwiązania umożliwiją integrację nowych rozwiązań z już istniejącymi. Jednym z przykładów jest wykorzystanie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej w systemie biblioteczym. Odczyt danych z części elektronicznego układu mikroprocesorowego w pełni zastępuje stosowane dotychczas rozwiązania oparte na kodach kreskowych. Tym samym uzyskujemy redukcje kosztów ponoszonych na dodatkowy nadruk oraz możliwość dodatkowej weryfikacji użytkownika biblioteki.
Programy, które tworzymy pisane są z myślą o końcowym użytkowniku, a więc charakteryzuje je maksymalna funkcjonalność z zachowaniem przejrzystego i intuicyjnego interfejsu.