STONA W BUDOWIE
Zapraszamy niebawem do odwiedzenia naszej witryny

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.
Zamknij

O firmie ConsiliarisTech

Firma ConsiliarisTech zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju projektów graficznych oraz projektowaniem stron internetowych, również z możliwością jej samodzielnej obsługi za pomocą prostego CMS-a.

baner -projekty.jpg

Dodatkowo zajmujemy się serwisem specjalistycznych drukarek do kart plastikowych światowych marek takich jak: Fargo, Datacard,  Evolis, Zebra/Eltron, Magicard, HiTi i inne. Oferujemy pomoc i doradztwo techniczne w doborze właściwej drukarki do kart plastikowych, która będzie spełniała wymagania Klienta. Drukarki tego typu to specjalistyczny sprzęt, do którego wyboru wymagana jest wiedza dotycząca ich możliwości. Nasz zespół od lat uczestniczy w szkoleniach dotyczących obsługi tego typdrukarka fargo.pngu drukarek, pracuje na nich i świetnie zna ich wady i zalety.

Podstawą naszej działalności jest elastyczne podejście dostosowane do potrzeb każdej sytuacji i konkretnego przedsiębiorstwa.