STONA W BUDOWIE
Zapraszamy niebawem do odwiedzenia naszej witryny

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.
Zamknij

Polityka firmy

Polityka definiuje podstawowe kierunki działania dla naszej firmy oraz odnosi się do naszych zamierzeń dotyczących dalszego rozwoju. Firma ConsiliaristTech powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku. Tworzy ją zespół młodych i ambitnych ludzi, których celem jest dynamiczny rozwój firmy. Do naszych najważniejszych zasad, należy stawianie Klientów w centrum uwagi oraz obustronne, długoterminowe, partnerskie podejście do współpracy. Budowanie wzajemnego zaufania i dokładanie wszelkich starań w osiąganiu obopólnej satysfakcji ze współpracy warunkuje sens naszego bytu na rynku. We wszystkim co robimy, dokładamy wszelkich starań, aby wytworzyć produkt/usługę najwyższej jakości oraz użyteczności. Hołdujemy rozwiązaniom prostym, łatwym we wdrożeniu, dopasowanym do indywidualnych potrzeb oraz dedykowanym końcowym użytkownikom. Nie pozwalamy sobie na niedomówienia i wprowadzanie Klienta w błąd licząc na taką samą postawę z drugiej strony. Zawsze staramy się służyć radą i pomagać rozwiązywać problemy, które dla innych są barierą nie do przebycia, a dla nas stanową wyzwanie oraz prawdziwą siłę napędową biznesu. Pozostajemy w stanie ciągłego doszkalania oraz podnoszenia własnych kwalifikacji. Za swoją pracę oczekujemy godnego wynagrodzenia, adekwatnego do najwyższego poziomu usług jakie świadczymy.

Zapraszamy serdecznie do współpracy
Zespół ConsiliarisTech